Ana içeriğe atla

S

 

Araştırma

TEK YOL TEKNOLOJİYİ İŞ MODELİNE ENTEGRE ETME

17.09.2019 - 17:09

DÜNYADA PERAKENDE SEKTÖRÜ KÜRESEL BELİRSİZLİKLERE RAĞMEN SERT İNİŞLER YAŞAMIYOR. TÜRKİYE’DE İSE TÜKETİM KARARLARININ ÖTELENDİĞİ GÖZLENİYOR. 2019’UN İKİNCİ YARISINDAKİ BÜYÜME BEKLENTİSİNİ FIRSATA ÇEVİRMENİN TEK YOLU TEKNOLOJİYİ İŞ MODELİNE ENTEGRE ETMEK.

TEMASSIZ ÖDEMELERE İLGİ VE GÜVEN ARTIYOR

20.08.2019 - 10:28

TÜRKİYE'DE KART KULLANICILARININ TEMASSIZ ÖDEMELERE DUYDUĞU İLGİ VE GÜVEN HER GEÇEN GÜN ARTIYOR. ŞİFRESİZ OLARAK YAPILABİLEN TEMASSIZ ÖDEME İŞLEMLERİNİN LİMİTİ 1 AĞUSTOS’TAN İTİBAREN 90 TL’DEN 120 TL’YE ÇIKARTILDI.

TÜKETİCİYİ HACKER’DAN ÇOK PERAKENDECİ KORKUTUYOR

20.08.2019 - 10:22

KPMG'NİN HAZIRLADIĞI TÜKETİCİ KAYBI BAROMETRESİ ARAŞTIRMASI, TÜKETİCİLERİN KİŞİSEL VERİLERİNİN BİLGİSAYAR KORSANLARINCA ÇALINMASINDAN ÇOK, PERAKENDE FİRMALARI TARAFINDAN KÖTÜYE KULLANILMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİ GÖSTERİYOR.

MUTSUZ BİR MÜŞTERİYLE BAŞA ÇIKMANIN PÜF NOKTALARI

16.07.2019 - 10:23

MUTSUZ MÜŞTERİYİ NASIL KAZANACAĞIMIZI BİLMEZSEK, UĞRUNA ÇABALAYACAK BİR MÜŞTERİMİZ KALMAYABİLİR. BU YÜZDEN BELKİ DE TÜM ŞİRKETLER İÇİN ORTAK EN ÖNEMLİ KONULARIN BAŞINDA MUTSUZ MÜŞTERİYİ KAZANABİLMEK GELİYOR. PEKİ, MUTSUZ MÜŞTERİYLE BAŞA ÇIKMANIN VE BUNU UÇ NOKTALARDAKİ TEMSİLCİLERİNİZİN EN İYİ ŞEKİLDE YAPMASINI SAĞLAMANIN PÜF NOKTALARI NELERDİR? BU SORUYU ÖZELLİKLE DE HİZMET KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE ODAKLANAN ULUSLARARASI PAZAR ARAŞTIRMALARI YAPAN 4SERVİCE GROUP’UN TÜRKİYE DİREKTÖRÜ MERT GIRGIÇ’A YÖNELTTİK VE İLGİNÇ YANITLAR ALDIK.

TÜRKİYE’DE HIZLI TÜKETİM VE E-TİCARETTEKİ SON TRENDLER

16.07.2019 - 10:21

Dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği’nin “Değişen Tüketici, Dönüşen Perakende” teması ile düzenlediği E-ticaret etkinliğine katıldı. Nielsen, İstanbul’daki Point Hotel Barbaros’ta hayata geçen, perakende sektörünün bu özel buluşmasında “Türkiye’de FMCG Trendleri ve E-ticaret” konulu bir sunum yaparak önemli bilgiler verdi. 

FMCG SEKTÖRÜ İYİ YAŞAM VE SAĞLIK TRENDİ İLE BÜYÜYOR

13.06.2019 - 17:14

DÜNYANIN ÖNDE GELEN ARAŞTIRMA ŞİRKETİ NIELSEN, HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARINDA GELİŞEN TÜKETİCİ EĞİLİM VE DAVRANIŞLARINA IŞIK TUTTU. KÜRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU’NUN SONUÇLARINI İLK KEZ KAMUOYUYLA PAYLAŞAN NIELSEN, SEKTÖRDE GELİŞEN İYİ YAŞAM VE SAĞLIK TRENDİNİN ALTINI ÇİZDİ.

Subscribe to Araştırma

GGG

Yukarı