Ana içeriğe atla

ops

Araştırma

Aile şirketleri, yıkıcı inovasyon ortamında çıkış yolunu nasıl bulacak?

06.09.2017 - 11:50

Türkiye’de 30 yıldır faaliyetlerini sürdüren Deloitte’un, Aile Şirketleri uzmanları tarafından yıllık olarak hazırlanan Gelecek Kuşak Aile Şirketleri Araştırması yayımlandı. 21 ülkeden aile şirketlerinde aktif görev alan 268 aile üyesi ile yüz yüze yapılan görüşmeler doğrultusunda hazırlanan rapor, yıkıcı inovasyon ortamında aile şirketleri için bir yol haritası olma niteliği taşıyor. 

Sosyal medyayı doğru kullanma rehberi

06.09.2017 - 11:48

Dijital dünyanın gereksinimlerini, yaratıcılıklarını, analitik bakış açılarını, estetik ve işlevsel fikirlerini tüm dijital platformlarda en iyi projeleri yaratmak için kullanan Red&Grey sunduğu hizmetler ile dijital medyada fark yaratıyor.

Y ve Z kuşağı perakendeyi sarsıyor

06.09.2017 - 11:05

KPMG, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 31 ülkeden 526 tüketici ürünleri ve perakende sektörü yöneticisiyle görüştü ve durum tespiti yaptı. Perakende sektöründe şu anda birçok zorluk arasında en fazla öne çıkan, Y ve Z kuşaklarının etkisi… Bu iki kuşağın seçimleri ise sektörün oyuncularını şaşırtmışa benziyor.

AVM yatırımı için en çekici nokta işte burası!

15.06.2017 - 17:12

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi olan Londra merkezli Savills, 23 Avrupa şehrini alışveriş merkezleri yatırımı açısından inceledi. Savills’e göre, İsveç’in başkenti Stockholm alışveriş merkezi yatırımları için hala Avrupa’nın en çekici merkezlerinin başında geliyor.

Subscribe to Araştırma

ops

Yukarı