Ana içeriğe atla

ops

AVM

Öncelikli iş tüm kriterleri sağlayacak bölgeyi belirlemek

06.09.2017 - 11:47

Girişimcinin ilk etapta yapılacak işe uygun, doğru demografik yapıda ve lokasyonda, verdiği hizmete dönüş sağlayacak müşteri potansiyelinin olduğu bölgeyi hedeflemesi gerektiğini belirten Canpark AVM Genel Müdür Yardımcısı Volkan F. Binöz, aynı zamanda franchise firmalarının büyümek için gerekli fizibilite çalışmalarını ve etkili pazarlama ile satışlarını artıracak projeleri yapması gerektiğini dile getirdi.

Carousel, çocukların okul heyecanına ortak oluyor!

06.09.2017 - 11:46

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2017-2018 yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına günler kala AVM’de düzenlenecek workshop atölyelerinde kültür, sanat, bilim ve özel aktivite şovlarla çocukları eğlendirerek öğretecek. 

Girişimcilere markanın ulusal bakış açısı ve kültürü mutlaka empoze edilmeli!

06.09.2017 - 11:44

Markaların bulundukları şehirde ve özellikle AVM’de reklam süreçlerini doğru ve sürekli olarak planlaması gerektiğini belirten 67 Burda AVM Genel Müdürü Kubilay Cem Kabacan,  “Günümüz tüketim alışkanlığında, marka bilinirliğinin yanısıra görsel temasın ön plana çıktığı düşünüldüğünde, markaların ürünlerini tüketiciye gösterebileceği platform sayısının artması, markanın kendini ifadesinde artı değer sağlamaktadır” dedi. 

Başarımızın karnesi ödüller…

06.09.2017 - 11:43

Dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajansları ile sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu Marcom Ödülleri için başvuruların başladığı şu günlerde bizler de Mall Report ekibi olarak ödül denildiğinde ilk akla gelen firmayla ve yani Nuit’le görüştük. Bildiğiniz üzere Nuit, kurulduğu günden bu yana pek çok AVM projesinin uluslararası platformlarda ödülle taçlanmasına vesile olan bir ajans…  Danışmanlığını yaptığı projelerle yurt dışında Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil eden ajansın Başkanı Tuba Kılıç Almalı, projelerin ödüle giden sürecini ve bu süreçte yapılan çalışmaları bizlere aktardı.

Primemall Alışveriş Merkezlerine 4 ödül birden

06.09.2017 - 11:42

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan Stevie Awards tarafından düzenlenen, “International Business Awards” değerlendirmesinin 2017 sonuçları açıklandı. Primemall Alışveriş Merkezleri, Yılın Pazarlama Kampanyaları Kategorisi’nde, 1 altın ve 3 bronz ödül aldı. 

Cefic tarafından yönetilen 3 AVM’ye 9 uluslararası ödül

06.09.2017 - 11:41

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM, geçtiğimiz yıl gerçekleşen “Minik Diş Dostları”, “Geppetto Usta’nın Atölyesi”, “Senin Mısraların” ve “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projeleri ile fark yaratarak dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde 1’i gold, 3’ü gümüş, 5’i de bronz ödül olmak üzere toplamda 9 ödüle layık görüldü.

Stevie Awards'dan Palladium Ataşehir'e Ödül!

06.09.2017 - 11:40

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 2017 Stevie Awards platformundan “Kapadokya Esintisi” projesi ve “Trickbox” projesiyle ödüllerin sahibi oldu!

Stevie Awards’tan 10 ödül birden

06.09.2017 - 11:38

AKBATI AVYM VE AKASYA, BİRBİRİNDEN FARKLI PROJELERİYLE DÜNYANIN EN SAYGIN İŞ ÖDÜLLERİNDEN BİRİ OLAN STEVIE ÖDÜLLERİ’NDE YARIŞTIĞI KATEGORİLERDE TOPLAM 10 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU. AKASYA KÜLTÜR SANAT KAZANDIĞI ALTIN ÖDÜLLE, AKMERKEZ İLE AKBATI İSE GÜMÜŞ VE BRONZ ÖDÜLLERİYLE STEVIE AWARDS’A DAMGASINI VURDU.

Malatyapark ödüle doymuyor

06.09.2017 - 11:38

Daha önce Hermes’den kazandığı 4 ödülle büyük ses getiren Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ödüle doymuyor.

Subscribe to AVM

ops

Yukarı