Ana içeriğe atla

S

 

AVM

VENEZIA MEGA OUTLET İKİ YENİ MAĞAZA İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

16.05.2019 - 13:35

Dünyaca ünlü markaları yıl boyunca indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Venezia Mega Outlet, açılan iki yeni mağaza ile alışveriş deneyimini zenginleştirmeyi sürdürüyor. Mutfak ürünleriyle sektörde büyüyen Schafer ve çocuk giyimin önde gelen markası U.S. Polo Kids yeni mağazalarıyla Venezia Mega Outlet’teki yerini aldı. 

CarrefourSA BURSA 18 YILLIK BAŞARI İLE YARIN HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ

13.05.2019 - 14:46

ÆRIUM, TÜRKİYE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ SEKTÖRÜNE YATIRIM YAPAN İLK YABANCI YATIRIMCILARDAN. TÜRKİYE’DEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN GELECEĞİ HAKKINDA ÖNGÖRÜLERİNİ ALDIĞIMIZ CEFIC VE ÆRIUM TÜRKİYE BAŞKANI ANTHONY KHOI, SON GENİŞLEME VE YENİLEME PROJELERİ OLAN BURSA NİL CITY HAKKINDA DA DETAYLI BİLGİLER VERDİ. YÖNETİMİ CEFIC TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK BURSA NİL CITY; ZİYARETÇİLERİNE DAHA FAZLA KONFOR, ÇEŞİTLİLİK, EĞLENCE VE RAHATLIK SUNACAK YEPYENİ BİR ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK.

NOVALAND OUTLET KALİTE VE MARKANIN UCUZA ALINABİLECEĞİ BİR AVM

13.05.2019 - 10:55

NOVALAND AVM’NİN KONYALILARIN NEFES ALABİLECEĞİ, KEYİFLİ ANLAR GEÇİREBİLECEĞİ, KALİTE VE MARKAYI UCUZA ALABİLECEĞİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN NOVALAND OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ GENEL MÜDÜRÜ SİNAN AKDEMİR, “BÖLGEYE HAS PAZARLAMA ETKİNLİKLERİ İLE ZİYARETÇİ SAYIMIZI VE CİROMUZU ARTIRMA HEDEFİNDEYİZ.” DİYOR.

ÖNÜMÜZDEKİ 2 YIL KARARLILIK VE UYUMU SINAYACAK

13.05.2019 - 10:46

DOĞU’NUN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLAN ERZURUM MNG ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ, MNG YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş’NİN GENEL MÜDÜRÜ DOKTOR AYDOĞAN SÜER’İN 3. KİTABI "KAZANDIĞIN KADAR ÖDE", SEÇKİN KİTAPÇILARDA YERİNİ ALDI. PERAKENDE VE AVM’LERDE TÜM TARAFLAR İÇİN DAHA HAKKANİYETLİ BİR SEÇENEK OLAN ADİL KİRALAMANIN YAYGINLAŞMASINI HEDEFLEYEN KİTAP, BİRBİRİNDEN FARKLI PERAKENDECİLERE KENDİLERİNE EN UYGUN KİRALAMA FORMÜLÜNÜ OLUŞTURMANIN KAPILARINI ARALIYOR.

Yılın Fenomen AVM’sine Altın Ödül

10.05.2019 - 10:07

20’nci yılını kutlayan ANKAmall Social Media Awards’ta bu yıl da kategorisinde birinci olarak ilk kez üç yıl üst üste ödül alan alışveriş merkezi  unvanına sahip oldu.

Subscribe to AVM

n

Yukarı