Ana içeriğe atla

S

 

AVM

ÖDÜLLER MOTİVASYONU SAĞLIYOR

16.07.2019 - 09:34

TERRACITY ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLARAK ALMIŞ OLDUKLARI ÖDÜLLERDEN BAHSEDEN AVM MÜDÜRÜ GÖZDE HOŞTEN, “ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN YOĞUN TEMPOSUNDA PROFESYONEL YAKLAŞIMIMIZI KORUYARAK AMATÖR RUHA SAHİP BİR HEYECAN İLE KOŞUYORUZ. BU TEMPONUN MOTİVASYONU DA ÖDÜLLER OLABİLİYOR.” DEDİ.

ANKAMALL 20’NCİ YILINI KUTLUYOR

16.07.2019 - 09:31

ANKAmall, 20’nci yılında sosyal hayatın ve alışverişin ilk adresi olmayı sürdürüyor. ANKAmall Alışveriş Merkezi Müdürü Evren Kırcalı: “Hareket noktamız, kent insanının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek çatı altında sunmak. 20’nci yılımızda ziyaretçilerimizi daima yeniliklerle karşılamaya devam ediyoruz. ”diyor.

METREKARE BAŞINA DÜŞEN MUTLULUĞA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

16.07.2019 - 09:30

ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ BERKAY DAMGACI:” MÜŞTERİ BEKLENTİ VE TALEPLERİNE HIZLI ŞEKİLDE YANIT VEREBİLEN DİNAMİK YAPIMIZ, ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN 12 YILLIK BAŞARISININ EN ÖNEMLİ ANAHTARIDIR. SADECE METREKARE BAŞINA DÜŞEN CİROYA DEĞİL, AYNI ZAMANDA METREKARE BAŞINA DÜŞEN MUTLULUĞA DA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ.” 

İSFANBUL'DA HEDEF 3 MİLYON TURİST

16.07.2019 - 09:28

TÜRKİYE’NİN İLK TEMA PARKININ YARATICISI GÜRSOY GRUP, EĞLENCE, ALIŞVERİŞ, KONAKLAMA, YEME İÇME VE TÜM TURİZM  FAALİYETLERİNİN BİR ARAYA GELDİĞİ "İSFANBUL RESORT" KONSEPTİNİ YAŞAMA GEÇİRİYOR.

EŞSİZ MANZARASI İLE ÜNYE’NİN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ: UNIPORT

16.07.2019 - 09:23

UNIPORT ALIŞVERİŞ MERKEZİ, ORDU’NUN EN BÜYÜK İLÇESİ OLAN ÜNYE’NİN EŞSİZ DENİZ MANZARASINDAN DOLAYI OLDUKÇA DİKKAT ÇEKEN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ. UZUN YILLAR KARADENİZ BÖLGESİ'NDE BİRÇOK AVM YÖNETEN AVM MÜDÜRÜ ÖMER GAMZELİ, UNIPORT HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN AVM’NİN PAZARLAMA UZMANI NAZLI KAYA İSE DÜZENLEMİŞ OLDUKLARI ETKİNLİKLER VE PLANLANAN PROJELERİNDEN BAHSETTİ.

Subscribe to AVM

n

Yukarı