Ana içeriğe atla

ops

Eğlence

Aradaki bağın tamamen ticarete dayandırılması sağlıklı değil!

14.12.2017 - 10:42

Büyümenin revaçta olduğu eğlence sektöründeki duraklamanın nedenlerini sorguladığımız bu sayımızda, konuya ilişkin Ops!Co Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç şu açıklamalarda bulundu: “Sektörel bazda atılması gereken ciddi adımlar var. Bunların da en başında, AVM yönetimlerinin ve yatırımcılarının marka yönetimlerini; bizleri, gerçek bir iş ortağı gibi görmeleri gerektiği geliyor.”

İşin özünde kazanç değil, sevgi olmalı

14.12.2017 - 10:32

Eğlence sektörünün sadece sermaye yatırarak girilebilecek bir iş kolu olmadığını ifade eden Bowlingo Şirket Sahibi M. Fatih Keçebir, “Eğlence sektörü uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren bir sektör” dedi.

“Ne olursa olsun” düşüncesinden vazgeçmek gerek

14.12.2017 - 10:25

Büyümenin revaçta olduğu eğlence sektöründe son zamanlarda kepenk indirmek durumunda kalan birçok firma söz konusu… Bu durum bazen dış kaynaklı bazense iç kaynaklı nedenlerden ötürü yaşanmakta. Peki, bu içsel-dışsal nedenler neler? Firmalar hatayı nerede yapıyor? Tüm sorularımızın yanıtını Bowling Adası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Keçebir ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda okuyabilirsiniz.

Sanal gerçeklik ile farklı heyecanlar yaratılıyor

16.11.2017 - 15:19

EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN YENİ TEKNOLOJİLERİ EN HIZLI BENİMSEYEN SEKTÖR OLDUĞUNU BELİRTEN BURSAPARK FİRMA SAHİBİ FATİH BELKİ, ÜRETTİKLERİ SON TEKNOLOJİ İNTERAKTİF ÜRÜNLERLE DÜNYANIN SAYILI FİRMALARI ARASINA GİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Teknoloji yarışında bitiş çizgisi yok!

16.11.2017 - 15:18

Teknolojinin gelişmesiyle insanların dijital oyunlara aktif olarak katıldığını belirten Enjoy Park İthalat-İhracat Müdürü ve Proje Geliştirme Yöneticisi Halil Uluğnuyan, efsane olmuş eski oyunların bile sanal gerçeklikle uyarlamasının yapıldığını söyledi.

Dijitalleşme iş süreçlerini müthiş hızlandırıyor

16.11.2017 - 15:02

İleri görüşlü dijital iş modellerini uygulamanın işletmeleri daha çevik hale getirdiğinden bahseden Atlantis Funny City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez,  “Teknolojik beceriler edinmek iş süreçlerini müthiş hızlandırıyor ve çağın gerisinde kalmama avantajı yarattığı gibi yeni nesil tüketici davranışlarına uyum sağlama becerisini geliştirmeyi sağlıyor” dedi. 

Subscribe to Eğlence

ops

Yukarı