Ana içeriğe atla

S

 

Eğlence

EĞLENCE MERKEZLERİNDE KALİTE VE MEMNUNİYET DENGESİ İYİ KURULMALI

12.02.2019 - 14:59

EĞLENCE MERKEZLERİNDE PLANLAMA, ORGANİZASYON, TEMALANDIRMA VE EKİPMANLARIN DOĞRU SEÇİMİNİN ÖNEMİNE DEĞİNEN ATLANTİS FUNNY CITY VE MERİDYEN GAMES YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN ÖZALP, “KALİTE VE MEMNUNİYET DENGESİNİ ÇOK İYİ KURMAK LAZIM. BU DENGE İYİ BİR ŞEKİLDE KURULABİLİRSE HEM HIZLI BİR GERİ DÖNÜŞ ELDE EDİLEBİLİR HEM DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BAŞARI SAĞLANABİLİR.” DİYOR.

YENİLİKLERİ TAKİP EDEREK GELECEĞE YATIRIM YAPILMALI

12.02.2019 - 11:45

DÜNYADAKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEREK GELECEĞE YATIRIM YAPAN ŞİRKETLERİN HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE OLDUĞUNU İFADE EDEN BURSAPARK FİRMA ORTAĞI RAMAZAN BELKİ, “OYUN KAMPÜSÜ MARKASI İLE DOĞRU LOKASYONLAR BULDUKÇA ŞUBE SAYIMIZI ARTIRIP BU SEKTÖRDE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEK İSTİYORUZ.” DEDİ. 

YENİLİK VE DEĞİŞİM EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN VAZGEÇİLMEZ KAVRAMLARI

12.02.2019 - 11:32

EĞLENCE MERKEZLERİNDE YENİLİĞİ HAYATA GEÇİRMEYİNCE ORANIN BİR SÜRE SONRA CAZİBESİNİ YİTİRMEYE BAŞLADIĞINI SÖYLEYEN ENJOY PARK İTHALAT-İHRACAT MÜDÜRÜ VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ HALİL ULUĞNUYAN, “YENİLİK VE DEĞİŞİM EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN VAZGEÇİLMEZ KAVRAMLARIDIR.” DİYOR.

KidzMondo 5. Yaşını Hediyelerle Kutluyor

11.02.2019 - 12:19

Trump AVM içinde bulunan Türkiye’nin ilk eğlence & öğrence şehri KidzMondo, açılışının 5. yılını sürpriz hediyelerle kutluyor. Büyük hediye ise Antalya’daki Land of Legends’da 3 günlük ailecek bir tatil…

“ENGELLERİ AŞIYORUZ, BUZ PİSTİNDEYİZ”

18.01.2019 - 14:54

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi gönüllü öğrencilerinin oluşturduğu MARTI (Marmara Terapi Rekreasyonundan Işıltılar) topluluğunun terapi rekreasyonu etkinliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Silivrikapı Buz Pisti’nde, “Engelleri Asıyoruz, Buz Pistindeyiz” sloganıyla gerçekleştirildi.

LOKASYON VE MÜŞTERİ SEGMENTİ İŞLETMEYİ BAŞARIYA ULAŞTIRIYOR

18.01.2019 - 14:51

Yatırımcıların, hitap ettikleri hedef müşteri profilini iyi  analiz edip, o müşteri profilinin var olduğu  lokasyonları tercih etmeleri gerektiğini söyleyen Enjoy Bowling Yönetim Kurulu Başkanı Halil Keçebir, “Lokasyon seçimi bir işletmeyi başarıya ulaştıracak en önemli kriterdir.” diyor.

Subscribe to Eğlence

n

Yukarı