Ana içeriğe atla

playpark

 

Eğlence

Son kullanıcı memnunsa müşteride memnun…

07.03.2018 - 10:45

Kalitesi kanıtlanmış ürünler sattıklarına değinen MERİDYEN Spor firma sahibi Hüseyin Özalp, kaliteli ürünler ile insanların tekrar tekrar salona gelmelerini ve mutlu olmalarını sağladıklarını söyledi.

Hayatın Eğlenceli Yanı Atlantis Funny City’de

07.03.2018 - 10:34

Atlantis Funny City 20 yıldır eğlence sektörüne hizmet veren bir kuruluş...  Her şikayeti, öneriyi can kulağı ile dinleyip saatlerce değerlendirmelerini yaptıklarını belirten Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Sadakat sahibi müşteri portföyü oluşturmanın, güven yaratmanın bizi ne kadar öne taşıyacağını bilen, vizyon sahibi bir firmayız. Tüm revizelerimizi müşterimizi daha çok dinlemek, anlamak üzerine yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Sinema en önemli sosyal aktivitelerden biri…

07.03.2018 - 10:29

Sinemia, sinema deneyimini iyileştirmek üzere kurulmuş bir teknoloji şirketi... Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, sinema deneyimini daha kolay, daha uygun fiyatlı ve daha keyifli hale getirmek için sundukları hizmetlerden bahsetti.

Ziyaretçiler yaşamadıkları tecrübeleri yaşıyorlar…

07.03.2018 - 10:24

3D reklam ürünleri üretmek amacıyla 2010 Mart ayında Açıkhava Fabrikası’nın faaliyete geçtiğini söyleyen Açıkhava Fabrikası Genel Müdürü Suphi Aydıner, “Açıkhava Fabrikası’nda üretim tecrübesini geliştirerek, kurduğu deneyimli tasarım ekibiyle birlikte tasarım, tema üretimi, özel projeler ve danışmanlık hizmetleri vermek suretiyle, temalı park ve müze uygulamaları, özel mimari çözüm gerektiren projelerde yer almaktadır” dedi.
 

Bir Figürün Yapımı Ortalama 8 Ay Sürüyor

07.03.2018 - 10:17

Merlin Entertainments Grup Türkiye Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, Madame Tussauds İstanbul’da yer alan balmumu figürlerin yapım aşamalarının ayrıntılarını okuyucularla paylaştı.

Eğlence merkezlerine lunapark teması…

07.03.2018 - 10:11

İNTERAKTİF ÇAĞ İLE LUNAPARKTA BÜYÜYEN NESLİN AZALDIĞINA DİKKAT ÇEKEN FUNNIVARIUM GENEL MÜDÜRÜ MELİH AYDIN, EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN KAPALI ALANLARA DOĞRU KAYDIĞINI BU NEDENLE KENDİLERİNİN DE ÇAĞA AYAK UYDURARAK MÜŞTERİNİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA YATIRIM YAPTIKLARINI İFADE ETTİ.

Ürün Kalitesine Önem Veriyoruz

07.03.2018 - 09:37

Ürünlerin birebir imalatını yaptıkları için kalitenin çok önemli olduğunu vurgulayan GERMAN Grup şirket sahibi Nurettin Pişkin, “Satış sonrası hizmette kesinlikle şimdiye kadar sattığımız hiçbir ürünün arkasından müşterimizi uğraştırmadık. Müşteri memnuniyet seviyemiz had safhada” diye belirtti.

Ürün yapmak zor değil ama yaşatmak zordur

07.03.2018 - 09:29

Ürün kalitesini sürekli yukarı çıkardıklarını söyleyen ALBA Bilgi Teknolojileri Firma Sahibi Süleyman Erdoğan, “Ürünleri yaşatarak ve piyasada belli bir güven telkin ederek ilerlemek çok önemli” diye belirtti.

AVM yatırımcılarının dostu olmaya devam ediyoruz

07.03.2018 - 09:22

AVM yatırımcılarının dostu olduklarını ifade eden Ozzy Eğlence Dünyası Genel Koordinatörü Oğuzhan Dal,  “Lunapark ve eğlence oyuncaklarının maliyeti yüksek olduğu için biz bu ürünleri kiralayarak, sıfır maliyetle AVM yatırımcılarına sunuyoruz” dedi.

Subscribe to Eğlence

playpark

Yukarı