Ana içeriğe atla

ops

Eğlence

Sorunlardan biri de metrekare maliyetleri…

06.09.2017 - 09:48

Eğlence sektörünün büyümesinde set oluşturan etmenleri konuştuğumuz bu sayımızda görüşlerini aldığımız Ops!Playkids Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, eğlence sektöründe farkındalığın yaratılmasına ve markalaşmaya dair neler yapılması gerektiği noktasında bilgiler verdi. Dilmaç bu iki unsurun dışında eğlence sektörünün önündeki en önemli sorunlardan birinin de kiralanabilir alanların metrekare maliyetlerinin olduğunu belirtti. 

Sınırlı kalıpların dışına çıkılmalı!

06.09.2017 - 09:46

AMEGA A.Ş. Yönetici Ortağı Hakan Yıldırıcı, AVM pazarında eğlence alanlarına yönelik yeni fikir ve konseptlere yer verilmesinin, her iki sektörün de büyümesine katkı sağlayarak önemli gelir kapıları açacağını belirtti.

İnovasyonun önemi asla unutulmamalı!

06.09.2017 - 09:44

Eğlence firmalarının markalaşmak ve kurumsal yapıya bürünmek için ne gibi kriterlere sahip olması ve nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında bilgi veren Tekno-set CEO’su Ufuk Ercan, “Konjektür ve sektördeki yeniliklere göre firma çalışanları her daim eğitim ve öğretime tabi tutulmalıdır. İnavasyonun önemi asla unutulmamalı. Dinamik ve çok hızlı değişen sektöre ayak uydurmak için gereken çaba sarf edilmelidir” dedi. 

Nitelikli üretim, zengin çeşit ve yenilikçi yaklaşım

06.09.2017 - 09:43

2001 yılında müşteri talebi ile başlayan bir serüvenin hikayesi Balonevi’nin kuruluşu... Ancak şu an bulunduğu konum; Türkiye’de balon üretiminde sektör liderliği… Ayrıca firma 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip, nadir firmalar arasında yer alıyor. Bundan 16 yıl önce balon baskısı ile başlayan serüven balon üretim, köpük balon üretim, zamanla toptan ve perakende satış ile devam etti, büyüdü, serpildi ve parti mağazacılığı ile taçlandı… 2003 yılında Walt Disney’le imzalanan anlaşmayla birlikte lisanslı ürünler üretmeye başlayan firma, 2008’den beri tüm faaliyetlerini ERP ile yürütüyor. Üretim ise en önemli gücü…

Pegasus Hava Yolları KidzMondo’da

06.09.2017 - 09:39

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş halini yansıtan çocukların eğlence&öğrence şehri KidzMondo’da Pegasus Hava Yolları da yerini aldı.

AVM’ler için farklı, renkli ve eğlenceli etkinlik

02.08.2017 - 10:01

İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı ve İstanbul Uçurtma Müzesi kurucusu Mehmet Naci Aköz’e göre AVM’lere müşteri akışını sağlamanın olmazsa olmazlarından biri de AVM’lerdeki eğlence sektörünün hareketliliği… Bu hareketliliği sağlayacak etkinliklerden biri de AVM’lerde gerçekleştirilen uçurtma atölyeleri ve uçurtma müzesi sergisi… Kişilerin kendi uçurtmalarını yapabildiği etkinliğe dair tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz. 

Subscribe to Eğlence

ops

Yukarı