Ana içeriğe atla

S

 

“2018 YILI ŞİRKETİMİZ İÇİN ÇOK VERİMLİ GEÇTİ”

19.12.2018 - 14:00

2018’İN ŞİRKETLERİ İÇİN VERİMLİ BİR YIL OLDUĞUNU SÖYLEYEN KILINÇ LUNAPARK YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ KILINÇ,” 2019 YILI İÇİN YİNE AYNI YOL HARİTAMIZI İZLEYECEĞİZ. SÜREKLİ YENİ ÜRÜNLERLE LUNAPARKLARIMIZI GELİŞTİRMEK TEK AMACIMIZ OLACAK.” DEDİ.

2018’i değerlendirmenizi istesek neler söylersiniz? Firmanız için 2018 yılı nasıl geçti? 
Son zamanların en gözde yatırım alanlarından bir tanesi de eğlence sektörü. Her alanda olduğu gibi bu alanda da yaşanan değişiklikler, sektörün devasa bir hal almasını sağladı. Sizin de tahmin ettiğiniz gibi kişilerin eğlenmesine yönelik hizmet veren bir sektör. Yani sektörün tek amacı insanların eğlenmesini sağlamaktır. 2018 yılı şirketimiz için çok verimli geçti. Çünkü şu yaşadığımız zaman içinde, insanların eğlenmeye vakit ayırması adeta bir zorunluluk haline geldi. Zorunluluk diyorum çünkü insanların daha mutlu olması için mutlaka eğlenmeye zaman ayırması gerçekten bir zorunluluktur. Ne kadar eğlenirsek hayatı daha güzel yaşarız. Hayat da güzel yaşamaya değer. Eğlenmek herkesin hakkı.

2019 yılından sektör adına beklentileriniz nelerdir? Yeni yılda nasıl bir yol izleyeceksiniz? 
2019 yılı için yine aynı yol haritamızı izleyeceğiz. Sürekli yeni ürünlerle lunaparklarımızı geliştirmek tek amacımız olacak. Bu sayede giriş sayılarımız sürekli artacak ve her yıl kapasitemizi artırarak ilerlemeye devam edeceğiz.

Eğlence merkezinizin ayakta kalabilmesi ve karlılığını artırabilmesi için ne tür kalkınma planları yapıyorsunuz?
Kalkınma adına yaptıklarımız; sürekli lunapark şubelerimize yeni oyuncaklar katarak, eğlence yerlerimize gelen misafirlerimizi daha güzel şartlarda eğlendirmek,  huzurlu ve güvenli bir şekilde eğlenmelerini sağlamak amacı ile her türlü tedbirleri alıp misafirlerimizi memnun etmektir.

Yeni yatırım planlarınızdan bahseder misiniz? Yakın zaman içerisinde açmayı düşündüğünüz şubeler var mı? 
Yeni yatırım yaptığımız şubemiz olan Tarsus ilçemizde yeni açılan Berdan Parkı içerisinde 20 adet büyük ve küçük oyuncaklarımızla çok muhteşem bir lunapark açarak halkın ilgisini çekmiş bulunmaktayız.  9. şubemizi açarak daha verimli olacağımızı umuyoruz. Yeni yatırım planlarımız arasında 9 tane şubemize birer ikişer yeni oyuncaklardan ilave ederek tüm lunaparklarımıza ilgiyi artırmak tek hedefimizdir.  Bu arada 10. şubemizin hazırlık aşamasında olduğunu şimdiden duyuralım ve tamamlanınca yeni şubemizin tanıtımını sizlerle paylaşacağız. Her zaman önceliğimiz insanlara mutluluk vermektir.

n

Yukarı