Ana içeriğe atla

ops

Gıda

Türk kahvesindeki tat ve lezzet…

06.09.2017 - 09:37

Türkiye’nin ilk ve tek yerli butik kahve zinciri olarak, girişimciler ve AVM yatırımcıları tarafından tercih edilen, örnek gösterilen ve güvenilen bir marka olduklarını yaşayarak görmekte olduklarını belirten Gönül Kahvesi Firma Sahibi Yaman Yardımcı, “Türkiye’deki birçok AVM’de başarılı bir şekilde bulunmamızda bunun bir kanıtı olarak gösterilebilir” dedi.

“Yatırımcı bize güveniyor”

06.09.2017 - 09:34

Tercih edilen bir marka olmalarının altında güven yattığını belirten Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Güney Arıduru, ayrıca hali hazırda köklü ve bilinen bir markaya yatırım yapmanın girişimcilere cazip geldiğini belirtti.

Şeffaf ve yenilikçi ruhu ile Bağ Pastaneleri

06.09.2017 - 09:31

Günümüz ekonomik şartlarında şube sayısını artırmanın kolay olmadığını söyleyen Bağ Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Ildız, franchise sistemi ile minimum maliyetle şube sayısı artışı sağladıklarından bahsetti.

Hedef Anadolu’da büyümek

06.09.2017 - 09:27

Franchise yöntemi ile markalarının hızlı bir şekilde büyüdüğünden bahseden Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, bu yöntem ile büyümeye devam edeceklerini dile getirdi.

Aktaşlar’ın 2017 yıl sonu ciro hedefi 40 milyon TL

06.09.2017 - 09:26

Aktaşlar Lezzet Grubu, 2017 yılının ilk 6 ayında 17 milyon TL’lik ciroya ulaştığını açıkladı. Yıl sonu ciro hedefini 40 milyon TL olarak belirleyen firma,  restorancılık alanında hizmet veren Nelipide Gurme markasıyla yolunda emin adımlarla ilerlediğini açıkladı. Yeni yatırımı ‘Pideor’ markasının çalışmalarına da hız veren şirket, fast-food sektörüne hızlı bir giriş yapmak için gün sayıyor.

İtalyan ustalığı ile Amerikan stili “Spring Street Pizzeria”da buluşuyor!

06.09.2017 - 09:25

Lezzet ilhamını pizzanın ana vatanı Napoli’den, keyifli ruhunu ve servis anlayışını da Amerika’dan alan, İstanbul’daki ilk adresi olarak Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Watergarden Ataşehir’i seçen “Spring Street Pizzeria” lezzet dünyasına kazandırdığı “Fast Casual” anlayışı ile benzersiz bir deneyime davet ediyor!

Özsüt’ün ferahlatan lezzetleri M1 Adana AVM’de!

17.08.2017 - 11:34

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt’ün yeni mağazası, M1 Adana AVM’de açıldı. Seyhan’ın kavurucu sıcaklarına birebir buz gibi spesiyal içecekler ve çeşit çeşit dondurmaların yanı sıra, kahvaltıdan atıştırmalıklara, tatlılardan yöresel yemeklere uzanan zengin menüsüyle Özsüt, misafirlerine keyifli bir atmosferde lezzet şöleni yaşatıyor. 

Subscribe to Gıda

ops

Yukarı