Ana içeriğe atla

S

 

YEŞİLÇAM KAHVE EVİ ORTADOĞU VE AVRUPA’DA BÜYÜME PLANLARI YAPIYOR

14.11.2018 - 17:28

Yeşilçam Kahve Evi markasının milli ve yerli bir marka olarak ülkemizin bir değeri olduğunu belirten Yeşilçam Kahve Evi Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Demirbilek, “2019 planlarımızda Ortadoğu ve Avrupa’da büyümek var.” dedi.

ULUSAL VE ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM SAĞLIYORUZ

Markayı büyütmek ve en iyi yerlere getirmek için ekipleriyle gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Yeşilçam Kahve Evi Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Demirbilek, ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak doğru hamlelerle yavaş yavaş büyümek istediklerini ifade etti.

YERLİ BİR MARKA OLARAK ÜLKEMİZİN BİR DEĞERİYİZ

Yeşilçam Kahve Evi markasının milli ve yerli bir marka olarak ülkemizin bir değeri olduğunu belirten Demirbilek,” Yeşilçam Kahve Evi’ne gelen misafirimiz kesinlikle yabancılık çekmez. Mağazalarımıza giren herkes muhakkak kendisinden bir şeyler bulur. Konseptimizde yiyecek, içecek, nargile olmak üzere her şey eksiksizdir. Gelen misafirlerimiz farklı bir arayışa girmezler.” dedi.
Sürdürülebilir bir marka olabilmek için müşteri memnuniyetinin önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Demirbilek, mini anketlerle müşterilerin talep ve şikayetlerine cevap vererek, müşteriler ile sürekli ilgilendiklerini de belirtti. 

ORTADOĞU VE AVRUPA’DA BÜYÜME PLANLARI…

Son olarak yatırım planlarından bahseden Demirbilek, “Yakın zaman dahilinde yaklaşık 20 tane Türkiye’de, 3 tane de yurt dışında mağaza açacağız. 2019 planlarımızda Ortadoğu ve Avrupa’da büyümek var.” ifadelerinde bulundu. 

YEŞİLÇAM

n

Yukarı