Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

AYAKTA KALABİLMEK İÇİN HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ

20.07.2020 - 10:46

UFRAD Franchising Derneği ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ortak bir açıklama yaparak AVM’lerde yer alan işletmeler için, başta kira ve yemek katı işletmelerine yönelik olmak üzere bir dizi tedbir önerdi. Kira konusunda AVM’lere çağrıda bulunan UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Mustafa Aydın, “Ayakta kalabilmek için herkesten destek ve anlayış bekliyoruz. Çünkü sektörün durması Türkiye ekonomisinin durmasıdır.” dedi.

AVM’LERDE HİÇBİR ŞEY ESKİ GİBİ OLMAYACAK

17.07.2020 - 17:38

Normalleşme adımlarını değerlendiren EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, AVM’lerle ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu. “AVM yatırımcıları için zor kararlar alma dönemi geliyor.” diyen Yazıcı, borcu olan AVM’lerin kapanma tehdidiyle karşı karşıya olduğunu belirtti.

NIELSEN TÜRKİYE PERAKENDE DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVİNE ONUR YÜKSEL ATANDI

09.06.2020 - 15:23

Nielsen Türkiye’de perakende hizmetleri direktörlüğü görevine Onur Yüksel getirildi. Nielsen Türkiye Genel Müdürü ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya’dan Sorumlu Perakende Grup Başkan Yardımcısı Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen Türkiye Perakende Hizmetleri Direktörü olarak Onur Yüksel’i atamaktan mutluluk duyduğunu iletti.

OTEL FİYATLARINDA ARTIŞA GİTMEYECEĞİZ

22.05.2020 - 12:59

Old City Oteller Platformu Başkanı Tarkan Akyüz: “Masraflarımız artacak. Ama yaz fiyatlarını herkese yollamıştık. Değişmez fiyatlarımız. Bu sene Avurapa olmayacak. Yabancı turist balkanlar ve ortadoğudan gelecek. Bu sebeple İstanbul'da otellerde fiyat artışı beklemiyorum. Ama tur olarak bakıldığında fiyatlar artacaktır. Çünkü uçak ve otobüs fiyatlarında artışlar yaşanacak.”

BAYRAMDA 81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI UYGULANACAK

18.05.2020 - 19:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında bayramda sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı belirterek, "23-24-25-26 Mayıs'ta 81 ilimizden tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.” dedi.

Subscribe to Gündem

ds

Yukarı