Ana içeriğe atla

playpark

 

Gündem

12 ARALIK MAĞAZACILAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

12.12.2018 - 16:05

Bir markanın kalitesi, verimliliği ve gelecek odaklı olarak büyümesini sağlayan dinamiklerin başında çalışanları gelir. Büyük markaları büyük markalar yapan göz alıcı mağazaları, son teknoloji kasa ve rafları, şahane vitrinleri ya da efsane ürünleri değil içerisindeki çalışanlarıdır. Müşterilere birebir dokunan, onlarla en insani ilişkileri kuran mağaza çalışanlarının günü kutlu olsun ♥ 

AYD: “YATIRIMCILARI KORKUTMAYALIM”

12.10.2018 - 15:54

TÜRKİYE’DEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE YATIRIMLARINI TEMSİL EDEN TEK KURULUŞ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE YATIRIMCILARI DERNEĞİ (AYD), 2 EKİM 2018 TARİHİNDE T.C. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI TARAFINDAN TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ’NE GÖNDERİLEN VE MEDYADA DA YER ALAN ‘TÜRK PARASI KIYMETİNİ KORUMA HAKKINDA 32 SAYILI KARARA İLİŞKİN TEBLİĞ’DE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ TASLAĞI’ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİMİZİ KAMUOYU İLE PAYLAŞTI.

“YATIRIMCI-DEVLET-PERAKENDECİ OLARAK BİZLER AYNI GEMİDEYİZ”

12.10.2018 - 15:47

OPS!CO ENTERTAINMENT GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ: “DEVLET, YATIRIMCI VE KİRACIYI ZARARA UĞRATMADAN, KİRALAMA YAPILAN GÜNÜN ŞARTLARI İLE GELDİĞİMİZ GÜNÜN ŞARTLARINI MASAYA YATIRIP YASAL VERİLERİ BAZ ALARAK SÖZLEŞMELERİ TL’YE DÖNÜŞTÜRMELİDİR.”

KAGİDER İLE KADIN GİRİŞİMCİ SAYISI ARTIYOR

11.10.2018 - 16:58

KAGİDER BAŞKANI SEVGİLİ SANEM OKTAR’LA YOĞUN BİR GÜNÜN SONUNDA BULUŞABİLDİK... ŞANSIMIZA YÖNETİM KURULUNU DA TANIMA FIRSATI BULDUM. ÇALIŞAN, ÜRETEN, BİRBİRİNDEN HOŞ HANIMLARDAN OLUŞAN KADRO SÖYLENENİN AKSİNE BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR DİYEREK BİR ARADALAR.ÖYLEYSE FOTOĞRAFIMIZDA SİZLER DE OLUN DEDİM, BENİ KIRMADILAR. DAR ALANLARDA DA OLSA  FOTOĞRAFÇIMIZ TAMER ÖZBEK’İN OBJEKTİFİNİN KARŞISINA DİZİLDİK. 
TÜM ÇALIŞAN HANIMLARA BU VESİLEYLE SESLENMİŞ OLMAK İSTİYORUM, BİRBİRİMİZİ KISKANMAK YERİNE İŞTE BÖYLE BİR ARADA OLUNCA BİRÇOK  YERE ELİMİZ UZANIR VE GECE YATAĞIMIZDA RAHAT UYUYACAK FAYDALAR SAĞLAMIŞ OLMANIN HUZURUNU YAŞARIZ. SİZDE KATILIN VE  PROJELERİN HAYATA GEÇMESİ İÇİN  BİR ELDE SİZ VERİN. KADIN DAYANIŞMASINA İNANIN, BİZ BİR ARAYA GELİNCE BİLİN Kİ BİZİ KİMSE TUTAMAZ. İŞTE BUDUR! 
SEVGİYLE VE HOŞGÖRÜYLE...

RGYTE

Dövizle Kiralamanın Öngörülemeyen Artışlarından Kurtulduk

10.10.2018 - 16:38

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın Türk Parasının Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karara İlişkin tebliği Resmi Gazete’de yayımlandı.  
AVM ve perakende sektöründe yoğun bir mesai dönemi başlıyor. Yeni karar neleri getirecek? Dünden bu güne neler yaşandı ve perakendecinin bu kararı nasıl değerlendirdiğini Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sinan Öncel Mall Report’a anlattı.

Subscribe to Gündem

playpark

Yukarı