Ana içeriğe atla

ops

Gündem

Tepe Nautilus AVM’den çok özel kampanyalar

02.08.2017 - 11:55

Rahat ulaşımı ve birbirinden özel kampanyalarıyla ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Tepe Nautilus AVM’nin yaz dönemine ilişkin tüm kampanya ve etkinliklerini AVM Müdürü Mert Sakaklı’ dan dinledik. 

Buyaka’da alışverişleriniz mil olsun…

02.08.2017 - 11:54

Şu an devam eden kampanyaları  “Buyaka’da Alışverişleriniz Mil Olsun” hakkında bizlere bilgi veren Buyaka Pazarlama Uzmanı Gizem Boyacı, Global Miles işbirliği ile gerçekleştirdikleri kampanyanın her geçen gün daha çok ziyaretçi tarafından kullanıldığını dile getirerek, ziyaretçilerin kampanyayla ilgili olumlu yorumlarını ve memnuniyetlerini ilettiklerini söyledi.

Çapraz kampanyalarla mağazalar da sürece dahil ediliyor

02.08.2017 - 11:52

Farkındalık yaratan çalışmalarıyla çevre il ve ilçelerden de oldukça yoğun ilgi gören Movapark AVM adına görüştüğümüz Pazarlama Yöneticisi Elif Erdoğan, şu anda devam eden araç kampanyaları hakkında bizlere bilgi verirken,  araç kampanyaları dışında evrensel kampanya planları hazırladıklarını ve bu anlamda çalışmaların yoğunlaştığını da dile getirdi. 

En önemli kriter, projenin içerdiği faydanın büyüklüğü

15.06.2017 - 17:00

Bildiğiniz üzere son dönemlerde AVM’lerden birbiri ardına ödül haberleri gelmeye başladı. Bunlardan biri de “MalatyaPark İle Sağlıklı Kal” isimli projeyle Hermes Awards’tan 2 Platin, 2 Altın ödül alan MalatyaPark AVM… Ödül giden süreçte neler yaşanıyor, en önemli kriter ne, alınan ödüllerin AVM’ye katkısı neler…? Hepsi ve daha fazlasının cevabını MalatyaPark AVM Genel Müdürü Yılmaz Arslan’dan dinledik. 

İki anahtar kelime; farklılık ve ilk olmak…

15.06.2017 - 16:58

Ödüllerin sektöre ve AVM’lere katkılarını konuştuğumuz, ayrıca ödüle giden süreçte neler yaşandığı hakkında bilgiler aldığımız Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi Pazarlama Yöneticisi Özden Özel Çaban, ödül kazanabilmek için anahtar kelimelerin “farklılık” ve “ilk olmak” olduğuna inandıklarını belirtti. 

Ödüller motivasyon kaynağı…

15.06.2017 - 16:56

Ödüllerin gerek prestij gerekse PR açısından önemli bir yeri vardır, bu kesinlikle yadsınamaz. Ancak Terracity Alışveriş Merkezi Müdürü Gözde Hoşten ödüllerin aynı zamanda motivasyon kaynağı olduğunu da dile getirerek şu ifadeleri kullandı: “Bizler AVM’nin uzun çalışma saatlerinde ve hiç azalmayan yoğun temposunda profesyonel yaklaşımımızı koruyarak amatör ruha sahip bir heyecan ile koşuyoruz. Bu temponun motivasyonu da ödüller oluyor.”

Cefic yönetimindeki 3 AVM’ye 12 uluslararası ödül

15.06.2017 - 16:55

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM’lerde geçtiğimiz yıl gerçekleşen Minik Diş Dostları Projesi, Geppetto Usta’nın Atölyesi, Senin Mısraların ve Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor projeleri Hermes Creative Awards 2017'den 5’i Gold, 4’ü Platinum, 3’ü de Onur Ödülü olmak üzere toplamda 12 ödüle layık görüldü.

Subscribe to Gündem

ops

Yukarı