Ana içeriğe atla

S

 

ERZURUM MNG’NİN MİSAFİRLERİ, MAYIS AYINI RAMAZAN COŞKUSU VE BAYRAM HAZIRLIKLARI İLE GEÇİRDİ. TASAVVUF DİNLETİLERİNDEN ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZ GÖSTERİLERİNE VARINCAYA DEK, HER HAFTA SONU PEK ÇOK ETKİNLİĞİN YER ALDIĞI MERKEZDE, HAZİRAN AYINDA DA KONUKLARI YİNE İLGİ ÇEKİCİ KAMPANYALAR VE HER YAŞA HİTAP EDEN RENKLİ AKTİVİTELER BEKLİYOR.

pasaport pizza

“Çocuklar her zaman şirket merkezimizin tam ortasında” ifadesinde bulunan TMR Eğlence Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kaykaç, çocukların eğlence merkezlerinden mutlu olarak ayrılmasının sadakati artırdığını söylüyor.
SEKTÖRDEKİ GELİŞMELERİ SÜREKLİ TAKİP EDEREK, YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISI İLE OYUN ALANLARINDA FARKLI VE DENENMEMİŞ KONSEPTLER UYGULADIKLARINI SÖYLEYEN OPS!CO ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, “ÇOCUK MERKEZLİ DÜŞÜNÜYOR, ONLARIN GÖZÜNDEN BAKIYOR VE HAYAL EDİYORUZ.” DİYOR.
EĞLENCE ALANLARINDA MÜŞTERİ BEKLENTİSİNİN OLDUKÇA DİNAMİK OLDUĞUNU SÖYLEYEN MERLİN ENTERTAINMENTS GRUP GENEL MÜDÜRÜ SARPER HİLMİ SUNER, “BEKLENTİYİ KARŞILAYABİLMEK İÇİN MÜŞTERİ GİBİ DÜŞÜNEBİLMEK, MÜŞTERİNİN NASIL EĞLENECEĞİNİ İDRAK ETMEK GEREKİYOR.” DEDİ.
GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ETKİNLİKLERDE HEDEF KİTLEYE FARKLI DENEYİMLER YAŞATARAK KALICI ANILAR BIRAKMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEN KROMOZOM EVENT GENEL MÜDÜRÜ AYŞENUR KRANDA, “AVM ZİYARETÇİLERİ ARTIK HİKAYESİNİ DİNLEYECEKLERİ ETKİNLİKLERDEN ZİYADE BU HİKAYEYE DAHİL OLACAKLARI ETKİNLİKLERE KATILMAK İSTİYOR.” DİYOR.
BİR ORGANİZASYONUN İYİ OLARAK NİTELENDİRİLMESİ İÇİN SAHİP OLUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLERDEN BAHSEDEN TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, AYNI ZAMANDA TÜRKİYE’NİN EN ÇOK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ YAPAN TİYATROSU OLDUKLARINI DA BELİRTTİ.
ORGANİZASYONLARDA ZAMANLAMANIN ÖNEMİ HAKKINDA KONUŞAN EVENTTIME ŞİRKET SAHİBİ ALPTEKİN MARAL, YAZ DÖNEMİNDE EN ÇOK TALEP GÖREN ETKİNLİKLERDEN DE BAHSETTİ.
Asansörlerin ve yürüyen merdivenlerin her ay düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini belirten KONE Türkiye Servis Direktörü Yiğit Güray, “KONE olarak, apartmanlar ve siteler için en uygun bakım paketlerini sunuyoruz. Her bina, KONE’nin asansörler için sunduğu üstün bakım hizmetlerinden yararlanabiliyor.” dedi.

TÜM SEKTÖRLERE ÖZEL ÇÖZÜMLERİYLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SÜREÇLERİNİ KOLAYLAŞTIRAN ENTEGRE OSGB’NİN KURUCU ORTAĞI YUNUS NAZIRLI, AVM’LERDEKİ RİSKLERDEN VE ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLERDEN DE BAHSETTİ.
KALE KİLİT PAZARLAMA VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ SİNAN YORGANCIGİL: “TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ TÜRKİYE’DE DE AKILLI VE BİYOMETRİK TEKNOLOJİLER İLE PAZAR BÜYÜME EĞİLİMİ GÖSTERİYOR.”
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

TÜRKİYE’DE İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ, 2019 YILINDA HIZ KESMEDEN REKORLAR KIRMAYA DEVAM EDİYOR.
AVM VE PERAKENDE DÜNYASININ GÜÇLÜ İLETİŞİM MECRASI MALL REPORT DERGİSİ OLARAK ORGANİZE EDİLEN YUVARLAK MASA TOPLANTISINDA “AVM’LERDE FRANCHISE İŞLETMELERİ VE POTANSİYELİ” TEMASI ÜZERİNDE DURULDU. HOLİDAY INN ŞİŞLİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, KONUŞMACILAR ÖNEMLİ TESPİTLER YAPTI.
İş dünyasındaki profesyonellere ve girişimci adaylarına cesaret ve ilham vermek amacıyla hayata geçirilen “Patronca Sohbetler”in konuğu Damat & Tween ve D’s markalarının kurucusu, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu oldu. Süleyman Orakçıoğlu, “Türkiye çok kriz atlattı. Bu kadar çok kriz yaşanan ve dinamikleri hiç bitmeyen bir ülkede hayatta kalan markalar ile rekabet etmek çok zor. Çok net görebiliyorum ki 2023’te artık dünya Türk markalarını konuşuyor olacak.” dedi.
 • Tudors, Türkiye'nin tarihi alışveriş merkezlerinde de mağazalaşmasını sürdürmeye devam ediyor. Yurt içinde 176, yurt dışında 48 mağazaları olduğunu belirten Tudors CEO'su Yaşar Ayaydın, yurt içindeki mağazaları franchise ya da bayilik vermeden kendilerinin açtığını, yurt dışında ise master franchising sistemi ile mağazalarını açmaya devam ettiklerini belirtiyor. Ayaydın, “Yurt dışında Türk markalarına yoğun bir talep var. Eskiden beri yurt dışında Türk mallarını çok kaliteli buluyorlar. Türk Malı ibaresini gördüklerinde evet bu ürün kalitelidir algısı oluşuyor.

 • Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte plan yapma vakti geldi. Capacity’nin sizlere özel etkinlik ve yaratıcı çocuk atölyeleri ile her an, her şey yanı başınızda. Keyifli bir günün rotasını oluşturacak Capacity’de, temmuz ayı boyunca müzik ve eğlence devam ediyor.
  Temmuz ayında sevdiklerinizle birlikte kıyasıya mücadele ederken eğlenebileceğiniz Akıl ve Zekâ Oyunları’nın yanı sıra çocukların yeteneklerini ortaya çıkaracak, Alçı Boyama,  Mum ve Kokulu Taş Yapım Atölyeleri ve Kumaş Boyama Atölyesi ile eğlence Capacity’de sizleri bekliyor.

 • Franchise, markanın büyümesi ve tanınmasında en etkili yolların başında geliyor. Markanızın büyümesinde franchise vermenin nasıl katkıları oluyor? 

 • Lokasyon, konsept, müşteri potansiyeli ve yeni teknolojik ürünlerin üretildiği eğlence alanlarında müşteri beklentileri hangi seyirde devam ediyor? Müşteri neler istiyor? 

 • Elektronik güvenlik sistemleri artık biyometrik ve mobil sistemler üzerinden ilerliyor. Kişisel korumanın yanında kurumlara hız ve anlık çözümler sunan yeni nesil güvenlik sistemlerinden bahseder misiniz? 
  Mobil sistemler, güvenli kapılara, şebekelere, servislere ve daha fazlasına erişmek için akıllı telefon, tablet veya giyilebilir bir mobil cihazın kullanılmasıdır. infoMET Teknoloji olarak sunduğumuz ürün ve çözümler, işletmelerin mobil sistemlere ilişkin artan taleplerini karşılama imkânı veriyor.

 • Alanında Uzman Hukukçu ve Danışman Kadromuz İle "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" sürecini anlatmak üzere sizleri Akademi Beyoğlu'na davet ediyoruz, yerinizi ayırtmayı unutmayın.

  Kayıt için: edukep@unitedakademi.com.tr

  Esra Tüzünoğlu: 0505 176 08 45

 • Ülkemizin genel anlamda olduğu gibi engelli kadrosu yönünden de en geniş istihdam ağına sahip olan ISS Türkiye, geleneksel “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” organizasyonunu gerçekleştirdi. 850’ye yakın çalışanın bir araya geldiği piknik, birbirinden farklı etkinliklerle ISS ailesinin ruhunu tam anlamıyla yansıttı. Pikniğe icra kurulu da katılarak bu keyifli organizasyonda yer aldılar.

FGG

n

Yukarı