Ana içeriğe atla

playpark

 

MODANIN VE SOSYAL YAŞAMIN KALBİNİN ATTIĞI BİR KONUMDA OLAN FORUM AYDIN, AYDIN’IN EGE MİMARİSİ SICAKLIĞIYLA AÇIK HAVADA ALIŞVERİŞ YAPMA KEYFİ SUNAN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ. FORUM AYDIN’IN, BU YÖNÜYLE AYDINLILARIN KALBİNDE ÇOK DEĞERLİ VE ÖNEMLİ BİR YER EDİNDİĞİNİ İFADE EDEN FORUM AYDIN ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ EZGİ ÇUBUKÇU, “ŞEHRİN EN GÖZDE BULUŞMA NOKTASI VE SOSYAL HAYATIN NABZININ ATTIĞI BİR YER OLDUK” DİYOR.

dfdfd

BU YIL 14 -16 ŞUBAT TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK EĞLENCE – ETKİNLİK, PARK – REKREASYON FUARI ATRAX’19’DA TEMA “MUTLU ŞEHİRLER” OLARAK BELİRLENDİ.
Hatten Group, Malezya’nın “UNESCO Dünya Mirası Sehirleri Listesi”nde yer alan Melaka kentinde 2020’de tamamlanacak olan ve 198 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştireceği Splash World Theme Park projesinin tüm su parkı tasarım, mühendislik, tedarik ve montajını Polin’e verdi.
MÜŞTERİLER İÇİN İDEAL EĞLENCE ALANLARI KURGULAYARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNDUKLARINI SÖYLEYEN OPS!CO GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, MARKA VE ZİYARETÇİ BAĞINI BAŞARIYLA KURDUKLARINI İFADE ETTİ.
Organizasyon dünyasının tanınan ismi Banu Noyan'ın kurucusu olduğu Artistik Sanatlar Akademisi, iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla kapılarını açtı.
ETKİNLİKLERDE DOĞRU FİRMA SEÇİMİNİN ÖNEMİNE DEĞİNEN AŞKIM ORGANİZASYON ŞİRKET SAHİBİ AŞKIM BAYUK, AVM’LERE POTANSİYEL ZİYARETÇİ ÇEKMEK İÇİN ÇOCUK ETKİNLİKLERİNİN OLMAZSA OLMAZ OLDUĞUNU İFADE ETTİ.
TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR.
Alanında her zaman kalite ve yeniliğin simgesi haline gelmiş Sista, Türkiye’nin ilk silikon kalemi Sista Re-New ile çığır açıyor! Türkiye’de rafları süsleyecek olan bu yeni ürün, eski banyoları ve mutfakları kolayca yenilemenizi sağlıyor.
Hizmet verdiği 4 ana iş kolundan biri olan alarm sektöründe dünyanın en hızlı büyüyen markalarından İspanya menşeli Prosegur, Türkiye pazarına giriş yaptı. 5 kıtada 18 ülkede 2 milyonu aşkın insanın güvenliğini sağlayan ve globalde 4,2 milyar Euro ciro ile dünyanın önde gelen güvenlik şirketlerinden biri olan Prosegur, 4 yıl içinde Türkiye’de 500 kişiye istihdam sağlayacak.
ATALIAN GLOBAL SERVICES YILLARA DAYANAN DENEYİMİ,
BÜNYESİNDEKİ EVD ENERJİ YÖNETİM ŞİRKETİ VE GLOBAL KNOW-HOW İLE
ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ MAKSİMİZE EDECEK ÇÖZÜMLER SUNUYOR.
2005 yılından beri marka kimliği, mimari konsept & proje ve pazarlama iletişimi alanlarında çok yönlü, multidisipliner hizmet veren Karbon, A’dan Z’ye ele aldığı müşterileri için, markadan başlayan, konseptten gerçek mekanlara dönüşen projeler yapıyor.
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, İstanbul Maltepe’de bulunan Piazza AVM’de döner severlerle buluştu.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

Katılacağımız Fuarlar

E-Bülten

Konu Başlıkları

TÜRKİYE’DE HERHANGİ BİR SOSYAL AĞ ÜZERİNDEN SATIŞ YAPANLARIN SAYISI 1 MİLYONU AŞARKEN, KADINLARIN YÜZDE 58’LİK ORANLA SOSYAL TİCARETTE ÖNDE OLDUĞU GÖRÜLDÜ.
Mall Report dergisinin organize ettiği AVM Workshop’un XV. oturumunda ‘Alışveriş Merkezlerinde aydınlatma, süsleme ve dönemsel dekorasyon’ konusu masaya yatırıldı. Armonipark Alışveriş Merkezi Yönetim Ofisi ev sahipliğinde 3 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, konuşmacılar önemli noktaları vurguladılar.
Toros Dağlarının zirvesinde yaşayan kadim ardıç ağacı, yüzyıllardan bu yana birçok serüvene tanıklık ediyor. Torosların tertemiz havasında kök salan ve kışın dahi yapraklarını dökmeyen bu ağaç, kokusuyla da büyülüyor. Selin Kolonya, Torosların 3767 metrelik zirvesinde yaşayan ardıç ağacının kokusunu günün her anında hissetmemizi sağlıyor.

abone

 • TİCARİ KAMPANYALAR ZİYARETÇİ TALEPLERİNİ KARŞILIYOR 

  Sonbahar döneminde planlanan etkinlik ve kampanyalarınız var mı? Müşterilerinizin bu konuda talepleri nasıl?

 • 30 Eylül 2017’de kapılarını Erzurumlulara açan MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi ilk yaşında neşeli bir kalabalığı ağırladı. Hafta sonu boyunca 2 günde 16 ilden 350 bin ziyaretçi ağırlayan MNG AVYM, Okan Karacan ve Şebnem Schaefer’in dinamik sunumu ile konuklarını coşturdu. Alışveriş yapanların altın yağmuruna tutulduğu organizasyonda akşamları konserlerle renklendi. 

 • Park 328’i anlatmanızı istesek neler söylemek istersiniz? Nasıl bir AVM Park 328?

 • ÖzdilekPark İstanbul, Türk pop müziğinin genç ve yetenekli sanatçısı Oğuzhan Koç’u hayranlarıyla buluşturmanın keyfini yaşadı. 

 • Banu Noyan organizasyonuyla Bursalılarla buluşan Sinan Akçıl, en sevilen şarkılarını Bursa ve çevre illerden gelen hayranlarıyla birlikte seslendirdi.  
  Sadece sesi ve şarkılarıyla değil, ünlü isimlere verdiği bestelerle de müzik dünyasında çok ayrı bir yere sahip olan hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, Bursa’da büyük bir coşkuyla karşılandı. Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları ünlü sanatçıyı görebilmek için birbirleriyle yarıştı.
   
  “BURSA’DAN EV ALACAĞIM AMA DOLARLA DEĞİL”

 • Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen konserde, Anatolium Marmara AVM konser alanını hınca hınç dolduran binlerce Aleyna Tilki hayranı unutulmaz bir gün yaşadı. 
  Şarkılarıyla muhteşem kalabalığı coşturan Aleyna Tilki, sahne şovuyla dakikalarca alkışlandı. 
  Son şarkısı ‘Dipsiz Kuyum’ ile büyük bir başarı yakalayan ve dijital platformda kısa bir sürede 50 milyon izlenme rakamına ulaşan Aleyna Tilki’ye hayranları “Aleyna Baba” diye seslendi. Konser alanına Aleyna Tilki yastıkları ve tişörtleriyle gelen hayranları, “Aleyna Baba sen çok yaşa” diye bağırdı. 

 • Cevahir AVM, hayvanlar için farkındalık yaratacak bir projeyi daha hayata geçiriyor. Herkes Duysun projesini Bana Göz Kulak Ol Derneği işbirliğiyle yürüten İstanbul Cevahir, dernek üyeleri olan Aslı Tandoğan, Ayça Varlıer ve Özge Özder’in yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Anıl Altan, Begüm Birgören, Bennu Yıldırımlar, Burak Deniz, Gözde Kansu, İpek Karapınar, Keremcem, Melis Birkan, Pelin Akil, Sinan Güleryüz gibi birçok hayvansever ünlünün katılımıyla Mehmet Turgut yönetiminde, hayvan haklarına dikkat çekecek özel bir video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

fff

playpark

Yukarı