Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

SICACIK BİR LEZZET SOKAĞI; İSFANBUL MUTFAK

10.11.2020 - 10:21

İsfanbul Alışveriş Caddeleri, uzun süredir renovasyon çalışmalarının devam ettiği food court alanını İsfanbul Mutfak adıyla hizmete açtı. Ziyaretçilerine daha eğlenceli ve renkli bir lezzet dünyasının kapılarını açan İsfanbul Mutfak’taki dönüşümü, İsfanbul Alışveriş Caddeleri Yönetim Direktörü Kemal Baştürk ile konuştuk.

TÜRK MUTFAĞININ DEĞERLERİNİ KORUMAYA DEVAM EDECEĞİZ

12.08.2020 - 12:10

Pandemi dönemine ilişkin sorularımızı cevaplayan Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai, amaçlarını şöyle özetledi: “Tıpkı 30 yıldır yaptığımız gibi, insan ve toplum odaklı yaklaşımımızı sürdürerek, Türkiye için en iyisini yapmak ve bu toprakların en iyisini, en değerli ve en doğalını aramak, yerli üreticilerimizi geliştirmek, tedarikçilerimize katkıda bulunmak ve en önemlisi Türk mutfağının değerlerini korumak için iş süreçlerimizi yönetmeye devam edeceğiz.”

70 YILLIK KAHVE UZMANLIĞIYLA BENZERSİZ BİR DENEYİM: TCHİBO BARİSTA

12.08.2020 - 12:05

70 yıl önce kahve tutkusuyla kurulan Tchibo, bu tutkusunu yeni konsept mağazası Tchibo Barista ile sürdürüyor. İstanbul Akaretler’de kahve severlere hizmet vermeye başlayan Tchibo Barista, 150 metrekarelik bir alanda, şık ve konforlu dekorasyonuyla müşterilerine yeni nesil kahve hizmeti sunuyor.

 

MİSAFİRLERİMİZ ŞUBELERİMİZE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GELEBİLİR

12.08.2020 - 12:02

Kahve Deryası Marka Yöneticisi Emel Hatipoğlu, pandemi sebebiyle aldıkları önlemler hakkında sorumuza şu cevabı verdi: “Hijyende gerekli özeni gösteriyoruz. Genel hijyen standartlarının yanı sıra kişisel ve genel hijyen eğitimleri de şubelerimizde sık sık tekrarlanmakta. Tüm misafirlerimizi gönül rahatlığıyla gelebilecekleri şubelerimize bekliyoruz.

 

PASAPORT PİZZA, HEM CİROSU HEM DE ŞUBE SAYISIYLA HIZLA BÜYÜYOR

12.08.2020 - 11:59

'Türkiye'nin En İtibarlı Pizza Markası' Pasaport Pizza, 23 yıldır Türkiye’de dünya devleri ile rekabet ediyor. 55 ilde 145 şubesi ile Türkiye’nin en büyük yerli pizza markası olarak 10 milyon müşterisine lezzetini ulaştıran Pasaport Pizza, şube sayısını ve cirosunu bu sert rekabet ortamında hızla artırıp büyümeye devam ediyor.

 

AYAKTA KALABİLMEK İÇİN HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ

20.07.2020 - 10:46

UFRAD Franchising Derneği ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ortak bir açıklama yaparak AVM’lerde yer alan işletmeler için, başta kira ve yemek katı işletmelerine yönelik olmak üzere bir dizi tedbir önerdi. Kira konusunda AVM’lere çağrıda bulunan UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Mustafa Aydın, “Ayakta kalabilmek için herkesten destek ve anlayış bekliyoruz. Çünkü sektörün durması Türkiye ekonomisinin durmasıdır.” dedi.

EVDE ARTAN TÜKETİM VE YÜKSELEN SİPARİŞ TRENDİ, GIDA SEKTÖRÜNÜN DİNAMOSU OLACAK

10.06.2020 - 15:50

Covid-19 salgının yarattığı “talep çöküşü”nden en az etkilenecek sektörler arasında yer alan gıda sektöründe, dışarıda azalan yeme-içme trendinden doğacak açık, ev tüketiminde ve yeme-içme siparişindeki artış ile kapatılacak. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü, 2-5 Eylül tarihleri aralığında TÜYAP’ta düzenlenecek olan WorldFood İstanbul Fuarı ise, gıda sektörü temsilcilerini “yeni normal”in fırsatları ile tanıştıracak.

ÖZİKİZLER KÜNEFE, ÇORLU İLE BULUŞUYOR

16.05.2020 - 14:17

İstanbul'dan sonra Türkiye Trakyası'ndaki en büyük ikinci yerleşim yeri olan Çorlu, Özikizler Künefe ile buluşuyor. Özikizler künefe şubeleri, gerek ortamı, hizmet kalitesi gerekse ikramlar ve eşsiz tatları ile müşterilerine lezzetin yanında sevdikleriyle geçirecekleri keyifli zamanlar sunuyor.

Subscribe to Gıda

ds

Yukarı