Ana içeriğe atla

S

 

NIELSEN TÜRKİYE PERAKENDE DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVİNE ONUR YÜKSEL ATANDI

09.06.2020 - 15:23

Nielsen Türkiye’de perakende hizmetleri direktörlüğü görevine Onur Yüksel getirildi. Nielsen Türkiye Genel Müdürü ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya’dan Sorumlu Perakende Grup Başkan Yardımcısı Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen Türkiye Perakende Hizmetleri Direktörü olarak Onur Yüksel’i atamaktan mutluluk duyduğunu iletti.

OTEL FİYATLARINDA ARTIŞA GİTMEYECEĞİZ

22.05.2020 - 12:59

Old City Oteller Platformu Başkanı Tarkan Akyüz: “Masraflarımız artacak. Ama yaz fiyatlarını herkese yollamıştık. Değişmez fiyatlarımız. Bu sene Avurapa olmayacak. Yabancı turist balkanlar ve ortadoğudan gelecek. Bu sebeple İstanbul'da otellerde fiyat artışı beklemiyorum. Ama tur olarak bakıldığında fiyatlar artacaktır. Çünkü uçak ve otobüs fiyatlarında artışlar yaşanacak.”

BAYRAMDA 81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI UYGULANACAK

18.05.2020 - 19:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında bayramda sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı belirterek, "23-24-25-26 Mayıs'ta 81 ilimizden tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.” dedi.

KADIN GİRİŞİMCİLER GÜÇLENDİKÇE EKONOMİ İYİLEŞECEK

14.05.2020 - 18:46

Kadın girişimciler, koronavirüs salgını sürecinde yaşadıkları deneyimlerini birbirine aktarmak ve fikir alışverişinde bulunmak için düzenlenen video konferansla bir araya geldi. Birbirinden güç alan girişimci kadınlar, dayanışma içerisinde bu süreci atlatacaklarını vurguladı.

Subscribe to Gündem

GGG

Yukarı