Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

YENİ YATIRIMLAR İÇİN GEREKLİ ALT YAPIYI HAZIRLIYORUZ

23.10.2020 - 14:37

Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, yeni satış kanallarının analizini yaparak, bunlar için alt yapı yatırımlarına devam ettiklerini söyledi. Sektörün duayen ismi, markaların sürdürülebilirliğini ise şu 4 koşula bağladı: “Sermaye yapısına, yeni oluşan koşullara uyumuna ve buna uygun yatırım yapmasına, pazarı sık ve etkin okumasına.”

MARKETLER PAZAR GÜNÜ KAPALI OLSUN

23.10.2020 - 14:25

TPF Heyeti, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ı ziyaret etti. Perakende sektörünün büyümesine katkı sağlayacak adımların konuşulduğu ziyarette, TPF Başkanı Ömer Düzgün, Bakan Pekcan’a sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren bir rapor sundu. TPF tarafından hazırlanan sektörel raporda, yeni market açma kriterleri, marketlerin haftanın bir günü kapalı olması ve KDV düzenlemesi gibi talepler yer aldı.

“SOCIAL MEDIA AWARDS TURKEY”DEN A101’E ALTIN ÖDÜL

23.10.2020 - 14:18

A101 Marketleri; yürüttüğü kapsamlı, planlı ve etkili sosyal medya projeleri sayesinde Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle gerçekleşen “Social Media Awards Turkey” Ödüleri’nde “Zincir Marketler” kategorisinde altın ödül sahibi oldu.

KOÇTAŞ PANDEMİ DÖNEMİNDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAK

13.10.2020 - 10:17

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, pandemi döneminde de büyümeye devam ediyor. Büyümü stratejilerini konuştuğumuz Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, “2025 yılı sonunda 400 mağaza ve buna paralel olarak yaklaşık 5 bin saha çalışanımız ile müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

RİSKLERİ MİNİMİZE EDEREK YOLA DEVAM EDİYORUZ

13.10.2020 - 10:13

Fakir Hausgeräte Pazarlama Müdürü Esra Özden Türköz ile pandemi sebebiyle değişen alışveriş alışkanlıkları hakkında konuştuk. Markalar için önemli tespit ve tavsiyelerde bulunan Türköz, kriz yıllarında hayatta kalmanın pazar hakimiyetinden çok daha önemli bir konu haline geldiğini belirtti. Türköz, “Bu dönem için yaptığımız en önemli şey riskleri minimize ederek yola devam etmek.” dedi.

BOYNER, KAPIYA TESLİMAT AĞI KURUYOR

13.10.2020 - 10:10

Boyner, Boyner Express ile hızlı ve yenilikçi kapıya teslimat hizmetini müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Boyner Express ile Boyner ve Morhipo müşterileri internet siparişlerindeki teslimat seçeneklerine ek olarak aynı gün veya ertesi gün istedikleri saatte teslimat hizmeti alabilecekler.

MÜŞTERİLERİMİZE BİRÇOK FARKLI KAMPANYA VE İNDİRİM FIRSATI SUNUYORUZ

11.09.2020 - 10:30

LOFT Jeans Ticari Direktörü Aydın Süha’dan, pandemi döneminde müşterilerine daha konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için hayata geçirdikleri uygulamaları hakkında bilgi aldık. “Müşterilerimize birçok farklı kampanya ve indirim fırsatı da sunarak onları mutlu etmeyi hedefledik.” diyen Süha’nın açıklamaları şöyle:

ÇAĞIN İHTİYAÇLARINA UYGUN ÇÖZÜMLERLE EN İYİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİ SUNUYORUZ

11.09.2020 - 10:17

Tepe Home, pandemi döneminde hayata geçirdiği dijital çözümlerle müşterilerden tam not aldı. Yeni uygulamaları ve müşterilerin dönüşleri hakkında konuştuğumuz Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Son zamanda yaptığımız teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı yeniliklerimizle müşterilerimizden oldukça olumlu geri bildirimler almaktayız.” dedi.

Subscribe to Perakende

ds

Yukarı