Ana içeriğe atla

S

 

Kapak Konusu

METROMALL AVM’YE 2. YAŞINDA 2 ÖDÜL BİRDEN

13.11.2019 - 16:55

Ankara Eryaman’da 2 yıl önce kapılarını açan, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Metromall Alışveriş Merkezi, 2. yıllarında prestij ve mükemmelliğin simgesi Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri tarafından European Property Awards 2019-2020’de ‘’Retail Development’’ ve Retail Architecture’’ kategorilerinde iki önemli ödüle layık görüldü. Henüz ikinci yaşlarındayken iki ödül birden kazanmanın gurur verici olduğunu ifade eden KA Danışmanlık Kurucu Ortağı  Esra F. Kösoğlu, “Üzeri açılabilir konseptimiz  ile misafirlerimize ferah bir alışveriş deneyimi sunarak  Metromall’u vazgeçilmez hale getiriyoruz.” dedi.

“2020 YILINDA TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİ”

10.10.2019 - 16:05

TAVADA TAVUK İLK ŞUBESİNİ 2015 YILINDA AVCILAR PELİCAN MALL ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE AÇTI. ŞU AN TÜRKİYE GENELİNDE 50 ŞUBE, YURT DIŞINDA 3 ÜLKE İLE YOLLARINA DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEN TAVADA TAVUK FRANCHISE KOORDİNATÖRÜ AKIN GÜRBÜZ, “2020 YILI İÇİN TÜRKİYE’DE 80 ŞUBE HEDEFİMİZE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. AYRICA YURT DIŞINDA AVRUPA, BALKANLAR VE ORTADOĞU'DA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERLE BERABER BAYRAĞIMIZI DAHA FAZLA ÜLKEDE DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ.” İFADELERİNDE BULUNDU.
 

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİ AÇILIYOR

20.08.2019 - 09:44

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi ‘KUMSmall Factory’ 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyetiyle Anadolu’nun kalbi Kayseri’nin ilk Factory AVM’si olarak hayata geçiyor. Klasik bir alışveriş merkezi ile mobilya ve dekorasyon konseptini bir araya getireceklerini ifade eden KUMSmall Factory'nin kiralama ve yönetim çalışmalarını yürüten GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik, “Kayseri'nin ve bölge illerin cazibe merkezi olmayı hedefliyoruz.” diyor.

AHTAPOT EĞLENCE MERKEZLERİ’NDE ÇOCUKLAR ÖZGÜRCE EĞLENİYOR

16.07.2019 - 09:40

ÇOCUKLARIN DOYASIYA, RAHAT VE ÖZGÜR BİR ŞEKİLDE EĞLENEBİLDİĞİ BİR EĞLENCE MERKEZİ AHTAPOT… TOP HAVUZLARININ ELEKTRONİK MAKİNALARLA ENTEGRE EDİLMESİYLE OLUŞTURULAN KONSEPTTE YALNIZCA ZAMAN SATARAK ÇOCUKLARIN İYİ VAKİT GEÇİRMESİ SAĞLANIYOR. OYUN ALANLARININ KONSEPTİNDEN BAHSEDEN AHTAPOT EĞLENCE MERKEZİ KURUCUSU SONEL TAŞAN, ÇALIŞAN PERSONELLERİN AKADEMİK EĞİTİM ALMIŞ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNLARINDAN OLUŞTUĞUNU SÖYLÜYOR.

“KAZANDIĞIN KADAR ÖDE” KİTABININ YAZARI DR. AYDOĞAN SÜER: 2019, MİLLİ ÇIKARLARA ODAKLANILMASI GEREKEN BİR YIL

13.06.2019 - 17:41

ERZURUM MNG’NİN MİSAFİRLERİ, MAYIS AYINI RAMAZAN COŞKUSU VE BAYRAM HAZIRLIKLARI İLE GEÇİRDİ. TASAVVUF DİNLETİLERİNDEN ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZ GÖSTERİLERİNE VARINCAYA DEK, HER HAFTA SONU PEK ÇOK ETKİNLİĞİN YER ALDIĞI MERKEZDE, HAZİRAN AYINDA DA KONUKLARI YİNE İLGİ ÇEKİCİ KAMPANYALAR VE HER YAŞA HİTAP EDEN RENKLİ AKTİVİTELER BEKLİYOR. 

ANKARA’NIN EN PRESTİJLİ ADRESİ: NEXT LEVEL AVM

12.04.2019 - 09:44

NEXT LEVEL AVM PRESTİJLİ KONUMU VE ÖDÜLLÜ MİMARİSİ İLE ANKARA’NIN İLK KARMA YAŞAM PROJESİ. ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİN YANI SIRA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ OLARAK ZİYARETÇİLER İÇİN ÖNEMLİ BİR BULUŞMA NOKTASI HALİNE GELDİKLERİNİ SÖYLEYEN NEXT LEVEL AVM MÜDÜRÜ ZEYNEP TARHAN, BULUNDUKLARI KONUM İTİBARİYLE DE ŞEHRİN TÜM BÖLGELERİNDEN ZİYARETÇİLERİ AĞIRLADIKLARINI İFADE ETTİ. 

İSTANBUL’UN OUTLET KONSEPTLİ İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ: OLIVIUM OUTLET CENTER

07.03.2019 - 10:38

KİRALAMA VE YÖNETİMİ APLEONA TÜRKİYE TARAFINDAN YAPILAN OLIVIUM OUTLET CENTER, İSTANBUL’UN OUTLET KONSEPTLİ İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ. AÇILDIĞI GÜNDEN BU YANA GERÇEK OUTLET CENTER OLMA KONSEPTİNİ KORUYAN OLIVIUM’DA YILIN 365 GÜNÜ KALİTELİ MARKALARIN SEZON VE SEZON SONU ÜRÜNLERİNİ GERÇEK OUTLET FİYATLARIYLA BULMAK MÜMKÜN. OLIVIUM OUTLET CENTER AVM MÜDÜRÜ MERT SAKAKLI, “ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZ BÜNYESİNDE YER ALAN MARKALARIN KALİTELİ ÜRÜNLERİNİ OLDUKÇA UYGUN FİYATLARA SUNARKEN, ZİYARETÇİLERİN GÜZEL VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ PEK ÇOK SEÇENEĞİ DE AYNI ÇATI ALTINDA SUNUYOR.” DİYOR. 

EĞLENCE MERKEZLERİNDE KALİTE VE MEMNUNİYET DENGESİ İYİ KURULMALI

12.02.2019 - 14:59

EĞLENCE MERKEZLERİNDE PLANLAMA, ORGANİZASYON, TEMALANDIRMA VE EKİPMANLARIN DOĞRU SEÇİMİNİN ÖNEMİNE DEĞİNEN ATLANTİS FUNNY CITY VE MERİDYEN GAMES YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN ÖZALP, “KALİTE VE MEMNUNİYET DENGESİNİ ÇOK İYİ KURMAK LAZIM. BU DENGE İYİ BİR ŞEKİLDE KURULABİLİRSE HEM HIZLI BİR GERİ DÖNÜŞ ELDE EDİLEBİLİR HEM DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BAŞARI SAĞLANABİLİR.” DİYOR.

“DOĞRU NOKTALARA BAYİLİK VERİYORUZ”

19.12.2018 - 16:11

“ÖNEMLİ OLAN DOĞRU NOKTALARA BAYİLİK VERMEK. BU YÜZDEN HER NOKTAYA DEĞİL, DOĞRU NOKTALARA BAYİLİK VERMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ.” DİYE BELİRTEN KAHVE SOKAĞI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN BUDAK, “2019 YILI İÇERİSİNDE ŞUBE HEDEFİMİZ, DOĞRU YERLERDE VE DOĞRU İNSANLARLA 50 RAKAMINA ULAŞMAK.” DEDİ.

FORUM ERZURUM AVM YENİLENİYOR

15.11.2018 - 10:38

FORUM ERZURUM, TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLARAK 9 YILDIR ZİYARETÇİLERİNE HİZMET VERİYOR. FORUM ERZURUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ CANER SABANER, “ŞEHRİN VE BÖLGENİN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLAN FORUM ERZURUM’UN PERAKENDE TİCARETİNİN GELİŞİMİNDE BÜYÜK KATKISI OLDUĞUNA İNANIYORUZ. ERZURUM’UN BİZE VERDİĞİ DEĞERİN FARKINDAYIZ VE BUNU DAHA BİR ADIM ÖTEYE TAŞIMAK İÇİN YENİ YATIRIMLAR GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLADIK.” DEDİ.     

Subscribe to Kapak Konusu

GGG

Yukarı