Ana içeriğe atla

S

 

KÜLTÜR&SANAT

Türkiye'nin En İyi Kayak Merkezleri

08.02.2019 - 17:31

Her mevsimde ayrı güzel olan Türkiye’de kış turizmi başladı. Havaların soğuk olmasının tatil yapmayacağınız anlamına gelmediğini gösteren kayak merkezleri kar yağışlarının başlamasıyla açıldı. Bu sebeple kar tatili yapmak isteyenler için online seyahat markası biletall.com, Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerini ve kayak merkezlerinin hangi tarihte kapılarını açtıklarını sizler için derledi.

KARLAR DİYARI KARTEPE’DE HAFTA SONUNUN KEYFİNE VARIN

18.01.2019 - 14:29

KIŞ TAM ANLAMIYLA GELDİĞİNE GÖRE KAYAK TATİLİ PLANLARI YAPMAYA BAŞLAYABİLİRİZ. KIŞ MEVSİMİ İÇİN OLDUKÇA RAĞBET GÖREN TURİZMİN EN GÖZDE YERİ KARTEPE, HAFTA SONU VEYA TATİL İÇİN OLDUKÇA TERCİH EDİLEN KIŞ TATİL YERLERİ LİSTESİNİN BAŞINDA YER ALIYOR.

BİR TABLO MİSALİ “SONBAHARDA YEDİGÖLLER”

14.11.2018 - 13:52

YEDİGÖLLER’DE HAFTA SONU GEÇİRMEK ADETA BİR TABLONUN İÇİNDE OLMAK GİBİ. YEDİGÖLLER’E GİDECEKSENİZ BİLMELİSİNİZ Kİ BU DOĞA HARİKASI YER İLKBAHAR VE SONBAHAR MEVSİMLERİNDE EN GÜZEL HALİNE BÜRÜNÜYOR…YEDİGÖLLER’DE HAFTA SONU GEÇİRMEK ADETA BİR TABLONUN İÇİNDE OLMAK GİBİ. YEDİGÖLLER’E GİDECEKSENİZ BİLMELİSİNİZ Kİ BU DOĞA HARİKASI YER İLKBAHAR VE SONBAHAR MEVSİMLERİNDE EN GÜZEL HALİNE BÜRÜNÜYOR…

IŞIKLAR ŞEHRİNDE DISNEYLAND MOLASI

07.08.2018 - 18:09

1860 YILINDA AKŞAM OLUP DA KARANLIK ÇÖKÜNCE 50 BİNDEN FAZLA SOKAK LAMBASI İLE AYDINLANAN VE ‘IŞIKLAR ŞEHRİ’ ADINI ALAN PARİS, MODANIN, SANATIN VE ROMANTİZMİN ŞEHRİ OLARAK DA ÜN SALMIŞ DURUMDA. KISA SÜRELİ TATİLLERİN EN ÖNEMLİ DESTİNASYONLARINDA OLAN PARİS, 7’DEN 77’YE HER YAŞTAN GEZGİNİN ÇOK KEYİFLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ, DÜNYACA ÜNLÜ EĞLENCE PARKI DİSNEYLAND’I DA BÜNYESİNDE BARINDIRIYOR.

Subscribe to KÜLTÜR&SANAT

n

Yukarı