Ana içeriğe atla

S

 

Organizasyon

ÇOCUKLARA FARKLI BAKIŞ AÇILARI KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ

12.02.2019 - 11:06

ÇOCUKLARA YÖNELİK DÜZENLEDİKLERİ ETKİNLİKLERDE EN ÇOK İÇERİĞE VE SAĞLAYACAĞI FAYDAYA ODAKLANDIKLARINI BELİRTEN NUKA ORGANİZASYON KURUCUSU NURGÜL KALE,  “ÇOCUĞUN KAZANDIĞI BECERİLERİ KENDİNE ÖZGÜ BİR ŞEKİLDE İFADE EDEREK YARATICI OLMASINI, KAZANDIĞI BECERİLERLE YENİ SENTEZ VE ANALİZLER YAPMASINI SAĞLIYORUZ.” İFADELERİNDE BULUNDU.

BENZERSİZ BİR MICE DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?

23.01.2019 - 16:23

Türkiye’in ilk ve ‘’tek’’ etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines değişen yüzüyle altıncı defa global MICE endüstrisini ağırlamaya hazırlanıyor. 6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 20-22 Şubat 2019’da “Connecting Dots” mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

MICE SEKTÖRÜ ALTINCI KEZ BİR ARAYA GELECEK

18.01.2019 - 14:46

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın sektörün geleceğine yön verdiğini belirten Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, “Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen MICE sektörünün lider firmalarını; kurumsal şirketler, dernekler ve MICE profesyonellerinden oluşan yerli ve yabancı satın alıcılar ile buluşturuyoruz.” diyor.

DENEYİM ODAKLI ETKİNLİKLER BAŞARILI OLUYOR

19.12.2018 - 13:31

Türkiye’deki event sektörünün yurt dışı ile kıyaslandığı zaman gerek kreatif fikirler gerekse uygulama anlamında çok önde olduğunu belirten Elli5 Event Ajans Başkanı Fatih Türe, son yıllarda en çok ses getiren pazarlama aktivitelerinin deneyim odaklı olduğuna da değindi.

EVENT SEKTÖRÜ SANATLA BİRLİKTE İLERLEMELİ

19.12.2018 - 12:26

SEKTÖRÜN ÜLKEMİZDE HENÜZ ÇOK GENÇ FAKAT KALİTELİ BİR İLERLEYİŞ İÇERİSİNDE OLDUĞUNU BELİRTEN VARYASYON GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ TİC. LTD. ŞTİ. KURUCU ORTAK EYÜP BOLAT, “EVENT İŞLERİ BİR YERDEN SONRA SANATLA İLERLEMELİ.  EĞER GELECEKTE YER ALMAK İSTİYORSAK SANAT TABANIMIZI SAĞLAMLAŞTIRMALIYIZ.” İFADELERİNDE BULUNDU. 

Subscribe to Organizasyon

n

Yukarı