Ana içeriğe atla

ops

Perakende

Güvenilir okul alışverişi D&R’da

21.09.2017 - 15:16

Okul sezonunun açılmasıyla birlikte hem aileler hem de çocuklar için okul alışverişleri hızlandı. Son trendden yüzlerce çeşit kırtasiye ürünü sunan D&R, aileleri sağlıksız ve kalitesiz ürünler için uyarıyor!

ANNEDUKKAN.COM ANKARALI ANNELERLE BULUŞACAK

21.09.2017 - 15:06

Annedukkan.com, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü etkinliği kapsamında Ankaralı annelerle buluşmaya hazırlanıyor. 24 Eylül Pazar günü 13:00’da Anadolu Hotels Downtown Ankara’da gerçekleşecek buluşmada ünlü blogger anneler Ankaralı annelerle deneyimlerini paylaşacak.

doremusic’ten Ankara’ya iki yeni mağaza birden

06.09.2017 - 11:13

2011 yılından bu yana müzik enstrümanları alanında kentin nabzını tutan doremusic, son bir ayda iki mağaza birden açarak, şimdi Ankaralı müzisyenlere toplam 4 noktada hizmet veriyor. Önce Armada AVM, son olarak da Gordion AVM’de açılan mağazalarda dünyaca ünlü 120’den fazla müzik enstrümanı markasına ulaşmak mümkün. 

Odak globalleşmek olunca, hizmette sınır yok!

06.09.2017 - 11:13

Perakendenin en heyecan verici tarafının aslında mal ve hizmet sunumunun bir arada olması olduğunu belirten Miniso Pazarlama ve Marka Yönetim Direktörü Gonca Yılmaz Elbaşı, kaliteli yaşamın herkesin hakkı olduğu felsefesini savunan; kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli tasarımları, ulaşılabilir fiyatlara tedarik etmeye adamış global bir marka olarak ürünlerine güvendiklerini ve Türkiye’de 7’den 70’e herkesle buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Bu noktada Elbaşı, ürünlere verilen önem kadar sunulan hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarının olduğunu da dile getirdi. 

ÇALIŞANA YATIRIM HER KOŞULDA KAZANDIRIYOR

06.09.2017 - 11:12

“Doğru zamanlarda modern yatırımlar yapıp hizmet kalitemizi artırarak, müşteri ile doğru iletişim kurup markamızı en üst seviyeye taşımaktayız” açıklamasını yapan Naramaxx Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Özkarakaşlı, bu noktada çalışanlarına büyük görev düştüğünü, çünkü çalışanların marka ve müşteri arasında önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi. Özkarakaşlı, “Unutulmamalıdır ki hizmet kalitesi, tüketici beklentileri ile gerçekleşen hizmet performansı sonucu ortaya çıkar” dedi. 

Kaliteli bir hizmet için birinci kural; müşteri odaklı olmak!

06.09.2017 - 11:10

Perakendenin müşteriler ile birebir diyalog kurulan, etkin bir alan olduğundan bahseden Brango Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gönül, bu sebeple bu alana yönelik düzeltme ve gelişme yaptıklarını ve müşterilerin beklentilerine cevap verecek nitelikte bir hizmet sunduklarını belirtti.

Günümüzün şartlarına ayak uydurmak gerek!

06.09.2017 - 11:08

“Sektörde verimli olmak, sağlam adımlar atmak ve doğan fırsatları değerlendirebilmek için değişen koşullara ayak uydurmak gerektiğine inanıyorum” açıklamasında bulunan Crispino Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Küçük, “Buna bağlı olarak markamız adına planlama oluştururken, gerekli olan şartları baz alıyor ve değerlendiriyoruz” dedi. 

TeknoSA eğitimde Avrupa’da birinci, dünyada 2’inci sırada

06.09.2017 - 11:07

TeknoSA, sektöre nitelikli çalışanlar yetiştirmek adına yaptığı yatırımlarla yeni bir başarıya daha imza attı. 2012 yılından beri TeknoSA Akademi platformundan çalışanlarına “Intel Retail Edge” eğitimlerini sunan TeknoSA, 2017 yılında eğitimlerin tamamlanma oranlarına göre Türkiye’de ve Avrupa’da birinci sıraya yerleşirken, dünyada ise 2’inci oldu.

Subscribe to Perakende

ops

Yukarı