Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

BABAMIZA HEDİYE MUDO’DAN ALINIR

13.06.2019 - 17:36

Tüm ailenin koruyucu melekleri, güven duygusunu bizlere aşılayan ve sevgilerini her daim hissettiğimiz babalarımızın günü geliyor. Babamızı veya babamız gibi gördüğümüz, sevdiğimiz herkesi mutlu etmenin tam zamanı.

KETENDEN VAZGEÇEMEYEN BABALARA
Yaz sezonunun vazgeçilmeyen en şık parçası kuşkusuz ketenler… Pantolonu, gömleği, tshirtü ve şortu ile tüm yazı keten parçalarla geçirmeyi seven ve mutlaka dolabımda bir parça keten olmazsa olmaz diyen babalara alınabilecek en güzel hediye MUDO’nun yüzde 100 keten ve pamuk-keten karışımlı ürünleri. Seçeceğiniz parçayı babanız çok sevecek.

İYİ KALIP SEVEN BABALARA
Yaz aylarında herkesin aradığı rahatlığı MUDO kalıplarında bulan babalara özel hediye hazırlamaya ne dersiniz? Sıcakları zevklerine göre kalıplarla rahatlıkla geçirebilecekleri her ürün grubundan seçeceğiniz hediye ile onu mutlu edebilirsiniz.

AKSESUAR TUTKUNU BABALARA
Yazın sadeliğine şıklık katacak aksesuarlar şimdi MUDO’nun yaz koleksiyonunda. Yüzde 100 deri kemerlerden, spor sırt çantalarına, renk renk sneakerlara ve yazın favorisi hasır şapkalara. Her hediyenize bir aksesuar ile şıklık katabilir, veya tek bir aksesuar ile babanıza ve size baba sıcaklığını hissettiren herkese erişilebilir fiyatlarla hediye bulabilirsiniz. 

GGG

Yukarı