Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

YILBAŞINA KADAR İNDİRİM ORANLARI ARTACAK

19.12.2018 - 15:33

YENİ YIL ÖNCESİNDE SONBAHAR/KIŞ SEZON İNDİRİMİNE GİRMİŞ BULUNDUKLARINI VE YILBAŞINA YAKLAŞTIKÇA DA İNDİRİM ORANLARININ ARTMAYA DEVAM EDECEĞİNİ BELİRTEN STEFANEL TÜRKİYE PERAKENDE MÜDÜRÜ GÜLRU AVAR, SATIŞLARININ SON DÖNEMDE İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE ARTTIĞINI SÖYLEDİ.

Stefanel olarak, yeni yıl öncesinde sonbahar/kış sezon indirimine girmiş bulunduklarını ve yılbaşına yaklaştıkça da indirim oranlarının artmaya devam edeceğini belirten Stefanel  Türkiye Perakende Müdürü Gülru Avar, “Kampanyamız, sonbahar /kış 2018 sezonu ürünlerini kapsıyor. Önce seçili ürünlerde başlayıp daha sonra tüm ürünlere doğru yayılan bir indirim söz konusu. Bunun dışında, her sezon koleksiyonumuzda yer alan ikonik ürünlerimiz ve ipek koleksiyonumuz kampanyaya dahil olmuyor.” dedi. 

SATIŞLAR İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE ARTIYOR
Mevcut ekonomik durumda, zaman zaman müşterilerinin fiyat hassasiyetinin arttığını gözlemlediklerini ifade eden Avar; müşterilerinin kampanyalara çok hızlı ve güzel cevap verdiğini, satışlarının son dönemde de istikrarlı bir şekilde arttığını söyledi.

KAMPANYA DÖNEMLERİNE İLGİ YOĞUN
Özel günlere özel olarak yapılan indirim ve kampanyaların satışlara olumlu bir etkisi olduğunu söyleyen Avar, “Özellikle sektörce bilinen ve çoğu markanın kampanya yaptığı dönemlerde ilgi çok daha yoğun oluyor.” dedi.  

PEK ÇOK SADIK MÜŞTERİ KAZANDIK
Kampanyaların etkisiyle pek çok sadık müşteri kazandıklarını açıklayan Avar, “Daha önce ürünlerimizle tanışma fırsatı olmamış fakat bir kampanya döneminde alışveriş yapmış olan ve sonrasında da Stefanel kalitesinden asla vazgeçmek istemeyen müşterilerimiz çok!
Onun dışında, senelerdir ürünlerimizi kullanmakta olan müşterilerimiz kampanya dönemlerinde daha fazla ürün alma şansına sahip olduklarından, bu süreci değerlendirmek istiyorlar haklı olarak.” diyerek sözlerine son verdi.

n

Yukarı